Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor deze actie. Bent u dus lid van de Rabobank breng dan uw stem uit en stem op MEC.

 

Het geld dat wij met deze actie binnen halen, willen we gebruiken voor onze jeugdafdeling en ons Voetbalplus team. Het zou geweldig zijn als u in uw eigen omgeving van familie, vrienden en kennissen zou willen informeren of zij lid zijn van de Rabobank en of ook op vv MEC zouden willen stemmen.

 

MEC Agenda

26-augustus | 00:30 uur Ruurlo 1 - MEC 1(Oefenwedstrijd
30-augustus | 20:00 uur MEC/Bredevoort toernooi
02-september | 14:00 uur MEC 1 - FC Trias 1(Bekerwedstrijd)
Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.