Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dugouts van het tweede speelveld vervangen door twee nieuwe. De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...


Met 11 man togen we vandaag naar Dinxperlo. Dinxperlo de nummer laatst van onze competitie. Dus deze wedstrijd wilden wel graag spelen. Voorafgaand werd met de tegenstander afgestemd om 2 keer 35 minuten te gaan spelen. Met de warmte en de angst op nieuwe blessures vond iedereen dit wel prima.
We speelden een prima pot. Dinxperlo gaf veel ruimte weg waar wij wel raad mee wisten. De 0-1 kwam tot stand na een goede solo van Erik op rechts die uiteindelijk Erwin wist te bereiken. Niet veel later kon Wilje uit een counter de 0-2 binnen tikken en nog voor rust wist opnieuw Wiljo de 0-3 te scoren.
Na de rust kwam Dinxperlo aanvankelijk wat meer opzetten hetgeen ook leidde tot de 1-3. Na 10 minuten was de energie bij Dinxperlo wel weggevloeid en ontstond een gelijkopgaande strijd. 10 minuten voor tijd wist Erwin nogmaals te scoren en de eindstand op 1-4 te bepalen.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.