Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dugouts van het tweede speelveld vervangen door twee nieuwe. De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...


Vandaag stonden we wederom tegen Ratti op het veld. De 6-1 nederlaag van vorige week moest vandaag weer rechtgezet worden. Helaas konden we ook nu slechts beschikken over een elftal fitte spelers en één lichtgeblesseerde wissel Wiljo. Van het vierde mochten we Bas meenemen die als aanspeelpunt in de spits Remon moest doen vergeten.
We speelden niet onverdienstelijk en waren in de eerste helft zeker niet slechter dan Ratti. Erwin had vandaag mandekking gekregen van een Ratti verdediger. Deze liep hem overal achterna, waardoor de normaal vaak effectieve counter lastig uit te voeren was. Toch was de eerste grote kans voor ons. Een voorzet van Erwin werd door Edwin op de paal geschoten. Niet veel later kwam Ratti onverwacht op 0-1. Een zondagsschot ging net over de handen van doelman Addy onder de lat. Dit was de eerste kans van Ratti, of eigenlijk was het niet eens een kans maar meer toeval. Toch bleven we aardig voetballen en had jeroen de gelijkmaker op zijn schoen liggen, maar ook die ging er helaas niet in.
In de tweede helft kwamen we vrij snel op 1-1 door een doelpunt van gelegeheidsaanvoerder André. Heel lang konden we hier niet van genieten. Addy dacht een bal naar voren te schieten, maar raakte hem niet lekker. Hierdoor kwam libero Gé in de problemen en kon de spits van Ratti eenvoudig 1-2 aantekenen. Hierna ging het gelijk op, maar vloeiden langzaamaan onze krachten weg. Vlak voor tijd kwam Ratti nog op 1-3 met wederom een doeltreffend afstandschot.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.