Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dugouts van het tweede speelveld vervangen door twee nieuwe. De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...


MEC 1 heeft het reguliere seizoen afgesloten met een 0-0 gelijkspel tegen GWVV uit Varsselder. In de wedstrijd, waar voor beide ploegen behalve de volgorde van de eindrangschikking niets meer op het spel stond, waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. GWVV kreeg kansen, maar ook MEC had mogelijkheden om te scoren. Dit gebeurde echter niet. De absolute wil om te winnen ontbrak, logischerwijze, bij beide teams, die volgende week alletwee in de na-competitite voor promotie actief zullen zijn. Scheidsrechter Floors uit Neede voelde het duel goed aan en hield de kaarten op zak. De wedstrijd eindigde dus zoals deze begon, zodat beide ploegen op 49 punten zijn geëindigd. Vios Beltrum is dit ook, waardoor het doelsaldo de doorslag gaf en MEC op de vierde plaats is geëindigd. Een erg succesvol jaar dus en een grote opsteker na het veel slechter vorige seizoen, waarin handhaving ter nauwer nood werd behaald.
Komende zondag speelt MEC de eerste nacompetitie wedstrijd tegen Keyenburgse Boys, dat uit de derde klasse komt. Aanvang 14.00 uur in Keyenborg.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.