Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dugouts van het tweede speelveld vervangen door twee nieuwe. De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...


MEC 1 heeft de moeilijke uitwedstrijd tegen Dinxperlo gewonnen met 1-2. MEC had het in het eerste deel van de wedstrijd erg lastig met Dinxperlo dat veel makkelijker voetbalde. MEC kwam niet onder de druk vandaan en het mocht blij zijn dat het na een half uur nog steeds 0-0 was. Na een half uur scoorde Nico Deunk, door een vrije schop binnen te koppen, plotseling de 0-1, maar deze treffer werd wegens duwen afgekeurd. MEC kwam hierdoor wel beter in het spel en Dinxperlo was toch wat geschrokken, zodat de wedstrijd gelijkwaardiger werd. Net voor rust kopte Nico Deunk uit een hoekschop ditmaal de 0-1 binnen, waarbij de hulp van de keeper van Dinxperlo nodig was. Deze liet de bal onder zich doorglippen, waardoor MEC met een voorsprong de kleedkamer in ging.
Net na rust werd het zelfs 0-2 toen Roy Berenschot uit een corner de bal hard binnenkopte. De wedstrijd leek gespeeld, want Dinxperlo raakte wat van slag en MEC kon controleren. Langzaam werd Dinxperlo echter weer wat sterker. Het kreeg nog wel een tegenslag toen een speler met een voetblessure moest uitvallen en het al drie maal had gewisseld. Dinxperlo moest dus door met 10 man, maar werd gek genoeg toen echt sterker. Het was alle hens aan dek voor MEC, zeker toen de 2-1 viel uit een wegens hands gegeven strafschop. Dinxperlo probeerde de gelijkmaker te forceren, maar gelukkig voor MEC viel deze niet meer en kon de overwinning over de streep worden getrokken.
Door deze overwinning kan MEC donderdag 17 mei de tweede periodetitel behalen bij winst op GWVV. Aanvang van deze thuiswedstrijd is om 19.30 uur. Aanstaande zondag is echter eerst de uitwedstrijd tegen Erix. Aanvang 14.00 uur in Lievelde.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.