MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


MEC 1 heeft de uitwedstrijd tegen KSV gewonnen met 0-1. Traditioneel heeft MEC het altijd lastig in Vragender en dat was vandaag niet anders. Al na 40 seconden kreeg KSV een grote kans op 1-0 maar deze werd niet benut. MEC was wakker en begon goed te voetballen. Het kreeg kansen, maar deze werden ook niet benut. Een bal van Emil Dibbets leek over de doellijn te zijn geweest, maar de scheidsrechter kon dit vanuit zijn positie niet waarnemen, zodat het doelpunt niet werd toegekend. KSV was gevaarlijk in de tegenstoot, maar ook zij hadden het vizier niet op scherp staan.  De ruststand was dan ook 0-0, waar 2-2 of 3-3 ook mogelijk was geweest.
In de tweede helft was MEC voetballend opnieuw beter. Kansen waren er wat minder van beide kanten en de kansen die er waren, werden niet benut van beide kanten. In de 80e minuut werd Nico Deunk onderuit getrokken in het strafschopgebied van KSV. Scheidsrechter Frazer wees gedecideerd naar de stip. Peter de Roos ontfermde zich over dit buitenkansje en schoot onberispelijk raak. Scheidsrechter Frazer uit Dinxperlo haalde in deze minuten de teugels even aan door in vijf minuten tijd vijf gele kaarten te trekken. Drie voor KSV en twee voor MEC. Hierna keerde de rust wat weder. KSV probeerde nog wel de 1-1 te forceren, maar het geloof ontbrak. MEC had nog kansen op de 2-0, maar faalde in de afronding, zodat het nog spannend bleef tot het eind. Gescoord werd niet meer, waardoor MEC drie zuur verdiende punten meer naar Miste kon nemen.
Komende donderdag (Hemelvaartsdag) speelt MEC uit tegen Dinxperlo. Aanvang 14.30 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.