Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dugouts van het tweede speelveld vervangen door twee nieuwe. De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...


MEC 1 heeft de thuiswedstrijd tegen Ulftse Boys gewonnen met 3-1. Ulft was in de beginfase beter. MEC was onrustig en kwam niet aan haar eigen spel toe. Enkele mogelijkheden waren aan de spitsen van Ulft echter gelukkig niet besteed. Tegen de verhouding in scoorde MEC de 1-0, na een prachtige bal van Wouter Höfkes op Rick Kruisselbrink die deze perfect terugkopte op Peter de Roos, waarna deze met een volley de bal binnenschoot. Na deze treffer werd de wedstrijd gelijkwaardiger. Beide teams kregen mogelijkheden, maar gescoord werd er niet meer.
In de tweede helft was Ulftse Boys in het begin opnieuw beter. De gelijkmaker hing in de lucht en deze viel dan ook, toen een bal niet kon worden weggewerkt door de verdediging van MEC en dus kon worden binnengetikt door Ulftse Boys. MEC leek even van slag en kwam niet onder de druk vandaan. Toch kwam het opnieuw op voorsprong, nadat Emil Dibbets een solo maakte en doeltreffend afrondde en zo voor de 2-1 voorsprong zorgde. Tegen de verhouding in, maar dat was voor MEC uiteraard van geen belang. Na deze 2-1 kantelde het spelbeeld en werd MEC sterker, ondanks dat Ulft de lat nog raakte boven Jochem Voskuil. Ulftse Boys raakte wat van slag en geïrriteerd. Scheidsrechter Eijkelkamp uit Vorden had af en toe moeite het in bedwang te houden, maar kon dit toch met slechts één gele kaart redden. Vlak voor tijd viel de beslissing, toen Jarno Groters de bevrijdende 3-1 aantekende. Na enkele minuten blessuretijd werd voor het einde van de wedstrijd gefloten en had MEC de drie punten opnieuw binnen.
Komende zondag speelt MEC uit tegen KSV uit Vragender. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.