MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


MEC 1 heeft de thuiswedstrijd tegen Ulftse Boys gewonnen met 3-1. Ulft was in de beginfase beter. MEC was onrustig en kwam niet aan haar eigen spel toe. Enkele mogelijkheden waren aan de spitsen van Ulft echter gelukkig niet besteed. Tegen de verhouding in scoorde MEC de 1-0, na een prachtige bal van Wouter Höfkes op Rick Kruisselbrink die deze perfect terugkopte op Peter de Roos, waarna deze met een volley de bal binnenschoot. Na deze treffer werd de wedstrijd gelijkwaardiger. Beide teams kregen mogelijkheden, maar gescoord werd er niet meer.
In de tweede helft was Ulftse Boys in het begin opnieuw beter. De gelijkmaker hing in de lucht en deze viel dan ook, toen een bal niet kon worden weggewerkt door de verdediging van MEC en dus kon worden binnengetikt door Ulftse Boys. MEC leek even van slag en kwam niet onder de druk vandaan. Toch kwam het opnieuw op voorsprong, nadat Emil Dibbets een solo maakte en doeltreffend afrondde en zo voor de 2-1 voorsprong zorgde. Tegen de verhouding in, maar dat was voor MEC uiteraard van geen belang. Na deze 2-1 kantelde het spelbeeld en werd MEC sterker, ondanks dat Ulft de lat nog raakte boven Jochem Voskuil. Ulftse Boys raakte wat van slag en geïrriteerd. Scheidsrechter Eijkelkamp uit Vorden had af en toe moeite het in bedwang te houden, maar kon dit toch met slechts één gele kaart redden. Vlak voor tijd viel de beslissing, toen Jarno Groters de bevrijdende 3-1 aantekende. Na enkele minuten blessuretijd werd voor het einde van de wedstrijd gefloten en had MEC de drie punten opnieuw binnen.
Komende zondag speelt MEC uit tegen KSV uit Vragender. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.