Vriendinnen-Voetbalmiddag

20 april 2018
Vriendinnen-Voetbalmiddag

Op woensdag 9 mei wordt er een Vriendinnen-Voetbalmiddag gehouden door SJO MEC/Bredevoort. Deze middag zal plaatsvinden bij sportpark ’t Broock (s.v. Bredevoort) en is voor alle meiden van groep 3...

32ste scholentoernooi bij vv MEC

16 april 2018
32ste scholentoernooi bij vv MEC

Op woensdag 25 april zal op de voetbalvelden van vvMEC de 32ste editie van het scholentoernooi gehouden worden. Het toernooi start om 14.00 uur. Er nemen 4 scholen deel aan...

Steun vv MEC met Achterhoek in actie

14 april 2018
Steun vv MEC met Achterhoek in actie

Binnenkort start de Rabobank weer met de sponsoractie “Hart voor de Achterhoek”. Alle leden van de Rabobank ontvangen begin mei per post een stemkaart met een unieke code waarmee ze...

MEC twee jeugdscheidsrechters rijker

12 april 2018
MEC twee jeugdscheidsrechters rijker

In december zijn Ruben Maas en Tom de Roos begonnen met de scheidsrechterscursus. Een aantal maandagavonden cursus bij FC Trias en diverse wedstrijden fluiten, een evaluatie invullen en ervaring mailen.


MEC 1 heeft de uitwedstrijd tegen SVBV. ruim gewonnen. In Barchem werd het 1-5.
MEC begon goed aan de wedstrijd. SVBV. werd meteen teruggedrongen op de eigen helft en kon er maar sporadisch uitkomen. Heel veel kansen kreeg MEC nog niet, doordat in balbezit het soms te slordig was. Na ongeveer 20 minuten zakte MEC iets terug en kwam SVBV. uit het niets op voorsprong toen een counter goed werd uitgespeeld en de spits voor doelman Mike de Roos geen fout maakte en raak schoot. MEC schrok hierdoor wakker, schroefde het tempo op en ging op jacht naar de gelijkmaker. Die kwam er na ongeveer een half uur spelen, toen Emil Dibbets de bal achter de doelman van SVBV. wist te werken. Even later scoorde Robert Woordes na een goede voorzet van Emil Dibbets de 1-2 en weer even later was het opnieuw Emil Dibbets die na zwak verdedigen van SVBV. de 1-3 kon aantekenen. Hiermee werd de rust bereikt.
In de tweede helft probeerde SVBV. wel op jacht te gaan naar de aansluitingstreffer, maar het ontbeerde hiervoor de kwaliteit, zodat MEC eenvoudig op de been bleef. Na ongeveer 20 minuten in de tweede helft scoorde Robert Woordes de 1-4 en hiermee was het duel helemaal gespeeld, voor zover dit al niet het geval was. Het slotakkoord was voor Tim te Kronnie die de 1-5 aantekende met een prachtige kopbal. Al met al een eenvoudige zege van MEC op een zeer pover spelend SVBV. Komende zondag speelt MEC thuis tegen Rekken. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.